Чорні замшеві напівчоботи.
Є вшита блискавка заввишки 5 см, яка дає додатковий обвід халяви (+4 см) за потреби.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 0675027911 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи дивіться за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna Lucci |
| Вид взуття | Напівчоботи |
| Висота голінища/задника | 16.5 см |
| Висота каблука (см) | 8 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 26 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴






