
Черевики на підборах ERISSES. Розміри: 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40
2 950 ₴
- В наявності
- Код: X 4 WA 109 Z 19
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевики Erisses на підборах. Ботильйони. Маленькі розміри.
Модель із натуральної шкіри. Висота каблука 9,5 см, висота платформи (під пальцями) 1,5 см. Висота халяви 11 см, ширина халяви 20 см. Ця модель є в чорній шкірі та в шкірі кольору "кави з молоком". Є вшита фігурна гумка (хвиля).
Є багато моделей і розміри від 33 до 43.
Дивіться моделі на сайті women-shoes.com.ua або заходите в інтернет-відділ осіннього взуття тут: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 9,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| "кава з молоком" шкіра | 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
| чорна шкіра | 34,35, 36, 37, 38, 39, 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴


