Чорні замшеві зимові чоботи на підборах. Ботфорды.
Зверху є вшита гумка заввишки 9 см і завширшки 2 см, яка дає додатковий обвід халяви (за потреби).
Усередині — натуральне хутро (євро).
Інші моделі заходьте дивитися на нашому сайті women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna Lucci |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 48 см |
| Висота каблука (см) | 8,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 35 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti








