Чорні шкіряні чоботи.
Ззаду (верх халяви) є вшита гумка заввишки 7,5 см і завширшки 2,5 см, яка за потреби дає додатковий об'єм.
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067-502-79-11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 36.5 см |
| Висота каблука (см) | 8 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 33 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti








