Чорні шкіряні черевики ERISSES на підборах. Великі розміри.
Підійманням є вшита гумка заввишки 5 см і завширшки 1,5 см. Розміри 41,42,43. Друга блискавка — декор.
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 19.5 см |
| Висота каблука (см) | 7,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 29 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti






