Бежеві шкіряні черевички на підборах. Маленькі розміри.
На підборах є металева смужка
У наявності є багато моделей і розміри від 33 до 43.
Дивіться моделі на сайті women-shoes.com.ua або заходите в інтернет-відділ осіннього взуття тут: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 9 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Обхват голінища | 25.5 см |
| Розмір жіночого взуття | 35 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| "кава з молоком" шкіра | 35 |
| Виробник | Libellen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







