
Чорні черевики з екозамші. Ботильйони. Маленькі розміри (36).
2 050 ₴
- В наявності
- Код: DX 227 - YC 269
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні ботинки з екозамші на підборах . Ботильйони
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivilina |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Висота каблука (см) | 9 |
| Висота платформи | 1 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 24.5 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴








