Шкіряні модельні черевики.
Підіймання є вшита гумка заввишки 4 см, яка додає обсягу за потреби. Стійкий каблук. На носику є шов.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Malrosti |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 10.5 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 25 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| темно-синя шкіра | -------- |
| чорна шкіра | 35,36.37,38,39,40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









