Чорні черевички на товстій підошві.
Підіймання має вшиті гумки.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Висота голінища/задника | 10.5 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| чорна замша | --------- |
| чорна шкіра | 36.37.38.39.40.41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









