
Шкіряні зимові черевики на товстій підошві. Gotti. Розміри: 36, 37, 38.
2 950 ₴
- В наявності
- Код: MY 168 - 02
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні зимові черевички. Товста підошва.
Всередині — натуральне хутро.
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gotti |
| Висота голінища/задника | 12.5 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 3 см |
| Застібка | Блискавка, Пряжки |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип взуття | Напівчоботи |
| Колір | темне срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴










