Високі шкіряні зимові чоботи.
Є вшита гумка заввишки 9 см і щириною 3 см, яка дає додатковий об'єм гомілку за потреби. У наявності 2 кольори: чорні та бордово-баклажанні. Усередині — натуральне хутро (євро).
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 39 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 1 см |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 33 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| чорна шкіра | 36,37,38,39,40,41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









