
Шкіряні черевички на блискавці та шнурівці. 2 кольори: чорні та бежеві. Розміри: 41.
2 750 ₴
- В наявності
- Код: СК 58 - 2 беж
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні черевички на блискавці та шнурівці.
М'яка лакова шкіра ("олійна" шкіра). Легкі, зручні.Есть вшита гумка заввишки 5 см і завширшки 2 см. Гумка та шнурівка дають змогу підібрати комфортний обсяг халяви. В наявності 2 кольори: чорні та "кава з молоком"
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geronea |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Лакова шкіра натуральна |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






