Чорні замшеві чоботи. Великі розміри (41 - 43).
На халяві є вшита гумка заввишки 7 см і завширшки 1 см, яка додає об'єм (гомілку) .
Подивіться схожі моделі тутwomen-shoes.com.uap127353019-chernie-zamshevye-klasicheskie.html
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 24 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 33 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Виробник | Libellen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









