Чорні черевики на підборах. Великі розміри. Ботильйони.
М'яка лакова шкіра.Розміри 41,42,43.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxima |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Обхват голінища | 25 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | натуральна шкіра, натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







