Чорні замшеві чобітки Erisses. Найкращі розміри (41-3).
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 24 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
| Тип взуття | Чоботи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







