
Зимові черевики на товстій підошві. Розміри: 36 (замш); 36 (шкіра).
2 600 ₴
- В наявності
- Код: Х 1362 - 3 А
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевички на товстій підошві зі шнурками та блискавкою.
Будь ласка, уточнюйте розміри та їх наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 23 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | OGGGO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





