Чорні шкіряні ботинки. Маленькі розміри (33 - 40).
Чорні шкіряні черевики на прихованій танкетці та платформі. Зручні та легкі.Висота під п'ятою 7,5 см, під пальцями 3,5.см. Шнурівка — гумка. З обох боків є липучки для надійної фіксації ноги. Модель візуально робить ногу коротшою. У наявності є маленькі та стандартні розміри (від 33 до 40). Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 7.5 см |
| Висота каблука (см) | 7,5 |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Липучка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 23 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴









