
Зимові черевички на товстій підошві. Erisses. Маленькі (34, 35) розміри.
3 400 ₴
- В наявності
- Код: ХВ 188 - 24
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевички на товстій підошві. Erisses. Маленькі розміри.
Зручна легка модель із натуральної шкіри. Усередині — натуральне хутро. Висота під п'ятою 4 см, під пальцями 2 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴









