
Зимові білі черевики на товстій підошві. Маленькі (33, 35) розміри.
3 950 ₴
- В наявності
- Код: ХM 2996 - 9828 белые
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві. Маленькі розміри.
Зручна легка модель із натуральної шкіри. Всередині — натуральне хутро. Висота під п'ятою 5 см, під пальцями 2 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Ця модель має у двох варіантах: чорна шкіра та біла шкіра.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Libellule |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Довжина устілки | 22 см |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота платформи | 2 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/шкарпетка | Заокруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴








