Зимові черевики на товстій підошві. Маленькі розміри (33, 34).
Зручна модель із натуральної замші. Всередині — натуральне хутро. Прихована танкетка. Висота під п'ятою 8 см, під пальцями 1 см. Висота халяви 9 см, ширина регулюється шнурівкою. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Довжина устілки | 22 см |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каблука (см) | 8 |
| Висота платформи | 1 см |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/шкарпетка | Заокруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴









