
Замшеві зимові черевики. Украина. Великі розміри: 41, 42 (шкіра), 41, 42, 43 (замша).
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 5172 з.з
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшеві зимові черевики великих розмірів. Украина.
Зручна модель на кожен день. Натуральна замша, вовняне хутро. Висота каблука 4 см, висота платформи 1,5 см. Висота халяви 13 см і висота халяви регулюються шнурівкою.На шнурках і на блискавці. Розміри: 41, 42, 43. Ця модель є в наявності в осінньо-весняному варіанті (на флісі) у шкірі та в замші, і в зимовому варіанті (на шерсті) у шкірі та в замші.
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри і їхня наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxima |
| Країна виробник | Україна |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








