Замшеві зимові черевики великих розмірів. Украина.
Зручна модель на кожен день. Натуральна замша, вовняне хутро. Висота каблука 3,5 см, висота платформи 2 см. Висота халяви 14 см. Підіймання є вшита гумка (з літерами). На блискавки. Розміри: 41, 42, 43. Ця модель є в наявності в осінньо-весняному варіанті (на флісі) і в зимовому варіанті (на шерсті).
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри і їхня наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxima |
| Країна виробник | Україна |
| Висота голінища/задника | 14 см |
| Висота каблука (см) | 3,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







