Шкіряні черевики. Великі розміри. Украина.
Зручна модель на кожен день. Натуральна шкіра. Висота під п'ятою 5,5 см, висота платформи 3 см. Висота халяви 17 см, об'єм халяви регулюються. На блискавки та шнурівці. Розміри 41,42,43. Ця модель є в наявності і в зимовому варіанті (натуральне хутро)
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067-502-79-11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxima |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 17 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









