Чорні шкіряні ботинки. Маленькі розміри (33, 34).
Стильна та комфортна модель. М'яка натуральна лакова шкіра. Висота підошви під п'ятою 3 см, під пальцями 1,5 см. Ремінець підіймання регулює об'єм. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Лакова шкіра натуральна |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





