Білі шкіряні черевики ERISSES. Маленькі розміри (33, 35).
Зручна модель із натуральної шкіри. Стильний широкий каблук заввишки 4,5 см. На блискавці. Розміри 33, 34, 35.
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 10.5 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








