Чорні замшеві ботинки Erisses. Великі розміри (41 - 43).
Комфортна зручна модель із натуральної замші на високій підошві. Висота підошви під п'ятою 4,5 см, під пальцями — 2,5 см. Підіймання регулюється липучкою (під пряжкою). На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Висота голінища/задника | 9.5 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 25 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








