Чорні шкіряні черевички на підборах. Маленькі розміри (33, 35).
Зручна модель із натуральної м'якої шкіри. Широкий стійкий каблук заввишки 6 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Будь ласка, уточнюйте розміри телефоном 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libellule |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 9.5 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 0.8 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴








