
Чорні шкіряні черевики. Ботильйони. Erisses. Великі розміри (43).
3 850 ₴
- В наявності
- Код: DН 311 - 951
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні шкіряні черевики на підборах. Ботильйони. Erisses. Великі розміри.
Зручна модель із натуральної шкіри. Широкий стійкий каблук заввишки 6 см. На блискавці. Розміри 41, 42, 43. Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12.5 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 0.8 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 23 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






