Чорні ботинки з екозамші на підборах . Ботильйони Маленькі розміри.
Легка зручна модель з екозамші. Висота каблука 11 см, висота підошви під пальцями 2,3 см. На блискавці. Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liici |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Висота каблука (см) | 11 |
| Висота платформи | 2.3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴







