
Шкіряні черевики на блискавці та шнурівці. Кросівки. Розміри: 36, 38.
2 350 ₴
- В наявності
- Код: JL 66021
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні черевики на товстій підошві. Кросівки.
Легка зручна модель із натуральної шкіри. Висота підошви під п'ятою 4,5 см, під пальцями 2 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. Усередині підкладка з плюшевого велюру. Амортизувальна устілка. Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Амортизована |
| Висота голінища/задника | 9.5 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Довжина устілки | 23 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Обхват голінища | 20 см |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





