
Шкіряні зимові черевики. Велика повнота. Маленькі розміри (34, 35).
3 350 ₴
- В наявності
- Код: 82 - 13 H
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні зимові черевики. Маленькі розміри.
Зручна стильна модель із натуральної шкіри. Висота підошви під п'ятою 4 см, під пальцями 2,8 см. Висота халяви 13 см, ширина регулюється шнурівкою. Всередині — натуральне хутро. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klasika Moda |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2.8 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип устілки | Хутряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







