
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі (33, 35) розміри.
4 650 ₴
- В наявності
- Код: ХZ 37 - 67
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри (33 — 35).
Зручна легка модель із натуральної шкіри. Натуральне хутро. Підійманням є вшита гумка. Каблук заввишки 5,5 см, платформа 4 см. Висота халяви 16 см, об'єм халяви 20 см. На блискавці. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 4 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴








