
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Erisses. Маленькі розміри (33, 34, 35).
5 400 ₴
- В наявності
- Код: XZ 9 - 113
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Erisses. Маленькі розміри (33-35).
Зручна легка модель із натуральної замші. Прихована танкетка. Висота підошви під п'ятою 6,5 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 43,5 см, ширина — 28 см (у найширшому місці під коліном). Під коліном є розріз заввишки 9,5 см (для зручності під час ходьби). Усередині — натуральне хутро (євро). На блискавці. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Ботфорти |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 43.5 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 28 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴








