Зимові черевики на товстій підошві. Великі розміри (41 - 43).
Зручна модель на щодень із натуральної шкіри. Широкий стійкий каблук. Висота підошви під п'ятою 5 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 17 см, ширина 23 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Всередині — натуральне хутро. Наш сайт women-shoes.com.ua. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klasika Moda |
| Вид взуття | Напівчеревики |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 17 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 23 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴







