
Чорні зимові черевики на танкетці. Erisses. Розміри: 35 (шкіра); 33, 35 (замш)
4 500 ₴
- В наявності
- Код: X 58 - 119 шкіра
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні зимові черевики на танкетці. Erisses. Маленькі розміри.
Зручна модель із натуральної шкіри. Прихована танкетка. Висота під п'ятою 7,5 см, під пальцями 2,5 см. Висота халяви 14,5 см, ширина 20 см. Є вшита гумка заввишки 5 см і завширшки 1,5 см. Всередині — натуральне хутро. На блискавці. Ця модель є в чорній шкірі та в чорній замші. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Висота голінища/задника | 14.5 см |
| Висота каблука (см) | 7,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴







