Шкіряні чорні черевики Farinni. Ботильйони. Маленькі розміри (33-35).
Легкі зручні черевики з м'якої натуральної шкіри. Висота каблука 6 см, під пальцями 0,5 см. Висота халяви 11 см, ширина 20 см. На блискавці. Ця модель є в наявності у чорній шкірі і в чорному замші. Розміри: 33, 34, 35. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Ботильйони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Обхват голінища | 20 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴







