
Зимові черевики на товстій підошві. Розміри: 37, 38, 39, 40, 42.
3 850 ₴
- В наявності
- Код: 21615 - 8 беж
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві.
Зручна легка модель із натуральної шкіри. Натуральне хутро. Каблук заввишки 4,5 см, платформа 2,5 см. Висота халяви 14,5 см, об'єм халяви 20 см. На блискавці та на шнурівці. Амортизувальна хутряна устілка. Ця модель є в наявності у двох кольорах: у чорному та в бежевому. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 14.5 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Довжина устілки | 25 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴







