
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі (35) розміри.
3 750 ₴
- В наявності
- Код: Х 129 - 271
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри (33 — 35).
Натуральна шкіра, натуральне вовняне хутро. Каблук заввишки 6 см, платформа 3 см. Висота халяви 13,5 см, об'єм халяви 20 см. Під час підйому є вшита гумка заввишки 5 см і завширшки 1,5 см, яка додає об'єму за потреби).
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Висота голінища/задника | 13.5 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 3 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Молочний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴







