Світлі шкіряні ботинки Fabio Monelli.
Зручна легка модель із м'якої натуральної шкіри. Каблук заввишки 6,5 см. Висота халяви 12 см, ширина 21 см. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabio Monelli |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







