
Замшеві черевики Geronea. Розміри — 36, 37, 38, 40, 41 (сірі), 36, 40, 41 (чорні).
3 550 ₴
- В наявності
- Код: F 506 D 7
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшеві ботинки Geronea.
Зручна легка модель із м'якої натуральної замші. Широкий підбор заввишки 6,5 см. Висота халяви 12 см, ширина 21 см. На блискавці. В наявності ця модель є в чорній замші та в темно-сірій замші.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geronea |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






