Чорні замшеві зимові чоботи. Розміри: 33 - 40
Зручна модель із натуральної замші. Висота підошви під п'ятою 5 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 34 см, ширина — 27 см (у найширшому місці під коліном). З внутрішньої сторони є вшита гумка заввишки 7 см і завширшки 3 см. Усередині — натуральне хутро (євро). Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 34 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 27 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴









