Високі зимові чоботи. Ботфорды. Erisses.
Зручна легка модель із натуральної замші, халява стрейчевий "панчохи". Висота підошви під п'ятою 4 см, під пальцями 2,5 см. Висота халяви 48 см, ширина — 30 см (у найширшому місці під коліном). Усередині — натуральне хутро (євро). На блискавці. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Ботфорти |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 48 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 24.5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 30 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴









