
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Farinni. Розміри: замш 35, 37, 38, 41, 42, 43; шкіра 42, 43.
5 250 ₴
- В наявності
- Код: P 103 - 587
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Farinni.
Зручна легка модель із натуральної замші та натуральної шкіри. Висота підошви під п'ятою 4 см, під пальцями 2 см. Висота халяви 48 см, ширина — 32 см (у найширшому місці під коліном). Додаткова блискавка збільшує об'єм халяви (+3-5 см). Усередині — натуральне хутро (євро).Обе блискавки робочі. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Вид взуття | Ботфорти |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 48 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 32 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴







