
Зимові черевики на товстій підошві зі шнурками та блискавкою. Розміри: 36, 37.
3 650 ₴
- В наявності
- Код: А 918 МОХ 65222
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевички на товстій підошві зі шнурками та блискавкою.
Комфортна модель із натуральної шкіри. Висота підошви під п'ятою 5,5 см, під пальцями 3,5 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Всередині натуральне вовняне хутро. Ця модель є у двох кольорах: чорному та світло-молочному. Будь ласка, уточнюйте розміри та їх наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabio Monelli |
| Вид взуття | Напівчеревики |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







