
Шкіряні чорні черевички на підборах. Ботильйони. Розміри: 41, 42, 43.
3 650 ₴
- В наявності
- Код: DB 589 - 1387
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні чорні черевики Farinni. Ботильйони. Розміри: 41, 42, 43.
Легкі зручні черевики з м'якої натуральної шкіри. Висота каблука 6,5 см, під пальцями 0,5 см. Висота халяви 12 см, ширина 22 см. На блискавці. Ця модель у наявності у двох кольорах: у чорному та в бежевому ("кава з молоком"). Розміри: 41, 42, 43. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 1 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 22 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






