Шкіряні зимові черевики великих розмірів. Украина.
Зручна модель на кожен день. М'яка натуральна шкіра, вовняне хутро. Висота підошви під п'ятою 5 см, під пальцями — 3 см. Висота халяви 16 см. Підйом і ширина халяви регулюються шнурівкою.На шнурках і на блискавці. Розміри: 41, 42, 43. Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри і їхня наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Країна виробник | Україна |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







