Шкіряні черевики Carvelle. Маленькі розміри (33 - 40).
Зручні та легкі черевики з м'якої лакової шкіри приємного сірого кольору. Висота підошви під п'ятою 3,5 см, під пальцями 1,5 см. Висота халяви 14 см. Робочі шнурівка та блискавка. Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Висота голінища/задника | 14 см |
| Висота каблука (см) | 3,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴









