
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри: 33, 34, 35.
4 350 ₴
- В наявності
- Код: Х 17 L 356
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри: 33, 34, 35.
Зручні легкі черевики із натуральної замші. Натуральне хутро. Висота підошви під п"яткою 5 см, під пальцями 3,5 см. Висота халяви 12 см, об"єм халяви 20 см. З обох боків халяви є вшиті резинки висотою 10 см і шириною 5 см. Без застібки. Будь - ласка, уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 7911 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Демісезонне взуття (осінь - весна): https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴








