Шкіряні зимові чоботи Erisses. Маленькі розміри.
Легкі зручні чоботи із натуральної шкіри. Висота підошви під п"яткою 6 см, под пальцями 2 см. Висота халяви 36 см, ширина 27 см (під коліном у самому широкому місці), при необхідності блискавка позаду додатково може додати ще 3 см до об"єму. Всередині натуральне хутро (євро). Уточнюйте розміри і їх наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 36 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 27 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴









