
Зимові черевики на товстій підошві Farinni. Маленькі розміри: 34, 35.
3 800 ₴
- В наявності
- Код: PF 4265 L 2520
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві Farinni. Маленькі розміри: 34, 35, 36.
Зручні легкі черевики із натуральної шкіри. Натуральне шерстяне хутро. Висота підошви під п"яткою 4,5 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 15 см, об"єм халяви 20 см. Обидві "змійки" - робочі. Будь - ласка, уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 7911 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Демісезонне взуття (осінь - весна): https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Вовняна |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴








